اولین کتاب فرهنگنامه طراحان گرافیک ایران

گروه پژوهشی عفراوی اولین کتاب طراحان گرافیک ایران را منتشر خواهد کرد. ما در تلاش هستیم که با این کتاب به معرفی تمامی فعالان گرافیگ در ایران بپردازیم و آنان را به مخاطبین خود و به جامعۀ گرافیک ایران و جهان معرفی نماییم.بنابراین حضور همه را پذیرا هستیم و امید داریم که پس از چند دوره،‌ این کتاب تبدیل به مرجعی جامع از همۀ عزیزان فعال در زمینۀ کار گرافیک شود.


کتاب فرهنگنامۀ طراحان گرافیک ایران با نگرشی کاربردی تهیه خواهد شد. بطوری‌که مخاطبین قادر باشند به راحتی به طراح گرافیک مورد نظر خود در هر جای ایران و حتی جهان دسترسی یابند. این نخستین کتاب در این زمینه است که با دقت خاصی به این مهم می‌پردازد. انجام این شیوه، کتاب را برای طراحان گرافیک و علاقه‌مندان به طراحی گرافیک و مخاطبین، کاربردی و قابل استفاده خواهد کرد.

 

 

* اطلاعات فرم را پر کنید و همچنین فایل‌های لازم را به فرم ضمیمه نموده، دکمۀ ارسال را بزنید.
* کتاب به شکل چهاررنگ و دیجیتال بر روی اپ طاقچه عرضه خواهد شد و در صورت مهیا شدن شرایط در سال‌های بعد به شکل کاغذی نیز چاپ می‌گردد.
* امکان تهیۀ کتاب به شکل کاغذی و بر اساس تقاضا نیز مهیا خواهد بود(شکل ارائه پس از انتشار کتاب از طریق کانال و سایت اطلاع داده خواهد شد)
* لطفا در پر کردن فرم و ضمیمه کردن فایل‌ها دقت نمایید، اصلاح مجدد، ما را با مشکل مواجه می‌کند.
* فضای پر کردن فرم همان قدری است که به شما اجازه داده شده و شما محدود هستید که مشخصات خود را در همان تعداد کلمه وارد نمایید.
* تصاویر خود را به نام خود، نام‌گذاری کنید.
* تصویر مستندات سوابق و .. را ضمیمه نمایید.(دریک فایل)
* معرفی شما در کتاب طبق اطلاعات فرم، رایگان است.
* اگر کانون تبلیغاتی، آتلیه‌دار و یا طراح گرافیک هستید و می‌خواهید آثار بیشتری از شما در کتاب درج شود، ‌می‌توانید برای خرید هر تعداد صفحه که لازم دارید با ما در تماس باشید.
* دقت کنید که شما مسئول صحت اطلاعات پر کردۀ خود خواهید بود،‌بنابراین با دقت و توجه اطلاعات و تصاویر خواسته شده را وارد نمایید.
* امکان هر گونه تغییر در موارد ذکر شده، به دلایل مختلف وجود خواهد داشت.

 

مهلت ارسال برای کتاب اول: 25 اسفند ماه 1395

 

دانلود فرم PDF

 

دانلود فرم ورد

لینک های مهم

چاپسا | سفارش ، محاسبه و ثبت و سفارشات چاپی

چاپسا | محتوا ، ارائه محتوای آموزش ویدیویی،‌ کتابچه و فایل

 

 

 

ورود به سایت